Milujete sportovní styl oblékání? Zkuste polokošile

Žijeme v období, kdy si může každý nosit to, co se mu líbí. Tedy za předpokladu, že v některých extrémních případech snese zvědavé a nechápavé pohledy okolí. Sportovní trička se už dávno nenosí jenom na sport a tenisky se nestydíme vzít ani k šatům. Nadchla vás také sportovní móda?

Sportovní móda je pohodlná a jednoduše skvělá. Jenže občas v životě přijdou situace, kdy vám nebude stačit. Nemáme teď na mysli plesy, promoce a jiné události, kam je vyloženě nutné přijít v obleku, kostýmku či šatech. Jde spíše o jednání s obchodními partnery a podobné případy, kdy nemusíte být oblečení v obleku, ale formálnější oděv se hodí. A v takových situacích poslouží klasické polokošile.

Džíny a polokošile

Jestli vás čeká jednání, na které prostě nemůžete přijít v kraťasech a tričku s nápisem, zkuste to vyřešit džíny a polokošilí. Teď na léto jsou pochopitelně vhodné polokošile s krátkým rukávem, které se moc neliší od trička. Jsou úplně stejně pohodlné. Oproti němu však mají navíc límeček, který dodává outfitu formální ráz.

Když to vyloženě nepokazíte nějakými sportovními botami, budou všichni spokojení. Vy se budete cítit v pohodlí, přitom splníte předepsaný dresscode.

I na zimu a také pro ženy

Kromě klasických polokošil s krátkým rukávem se vyrábí i polokošile s dlouhým rukávem pro ty, kteří se tohoto kousku oblečení nechtějí vzdát ani v zimě. Kromě toho je třeba připomenout, že ačkoliv jsou polokošile často vnímány jako součást mužského šatníku, vyrábí se i varianty pro ženy. Hezky vypasované a v příjemných dámských barvách. Dámy se jistě nemusí bát obléknout je třeba i k sukni. Zejména k nějakým sportovnějším sukýnkám.

A kde polokošile koupit? Jestli toužíte po modelech bez zbytečných nápisů a obrázků, pořídíte u společnosti Xfer s.r.o., která je už přes 20 let přímým výrobcem reklamního textilu a distributorem sportovních oděvů i oděvů pro volný čas.