Spolupráce a reklama

WorkBitch.cz je otevřen jakékoliv možné spolupráci. Stále hledáme různé partnery, sponzory, ale i redaktory, inovátory a členy týmu! Pokud se Vám projekt WorkBitch.cz líbí a chtěli by jste nějak přispět k jeho rozvoji, budeme jedině rádi!

Chcete být redaktor nebo člen týmu?

Pokud by jste se chtěli stát redaktory či členy týmu, neváhejte nám napsat!

Pište na redakce@workbitch.cz. Nemusíte se ničeho bát, napište to, jak to cítíte, buďte svůj/svoje, budeme rádi za Váš email. Napište nám, co by jste chtěl/a dělat, pošlete nám třeba i pilotní článek, nemusíte se stydět, také nejsme „profesionálové“, jsme jen studenti. Napište nám něco málo o sobě a proč by Vás třeba psaní článku pro WorkBitch.cz bavilo. Není to nic těžkého.

Reklama

Pokud máte zájem o umístění reklamy na našem webu, říkáme: „Není problém!“. Máme různé možnosti, jak k nám na web umístit reklamu.

Celostránková reklama – reklama bude umístěna jako pozadí celého webu a bude vidět na bocích webu.

Velký square banner – banner je umístěn v pravé části webu, velikost je 250×250 px

Tématický článek – článek buď můžete sepsat Vy, jako zadavatel, nebo ho nechat na nás, s tím, že si určíte jakým stylem bude napsán, dáte nám příslušné podklady (texty, ceny, webové adresy, obrázky) a my jej sepíšeme a bude umístěn jak na hlavní stránce, tak na hlavní stránce každé kategorie.

Reklamní banner v článku – Váš banner bude vložen do článku, který se tématicky bude hodit k Vaší reklamě, bude umístěn na konci článku. Velikost je přibližně 450×90 px

Objednávka reklamy

Reklamu můžete objednávat zde: redakce@workbitch.cz. Napište nám, jaký prostor požadujete, jak si reklamu představujete a na jak dlouho, zašlete nám k náhledu Váš banner. My vám co v nejkratším termínu odpovíme.

Tak, pokud jste si pročetli vše a zvažujete možnost být redaktorem, nebo u nás inzerovat, neváhejte a napište nám! Těšíme se na naší spolupráci.

Tým WorkBitch.cz