25 nejstylovějších láhví alkoholu světa!

ksxqa5g4vzjibvknbkln

Milagro Tequila Romance

Tequila Romance je unikátní díky svým třem tajemným komnatám uvnitř. Každá z těchto komntat obsahuje staré a vyzralé modré agáve. Co ale dělá tuhle láhev opravdu unikátní je její dvojité hrdlo, které stojí za pořádný hřích.

Cena: 170$


 

 

ls3fp6qvjnjb04mjsnsg

Le Tourment

Le Tournment bývá přirovnáván k absintu, jelikož je stejně slavný, jako zelený duch skrytý uvnitř. Obsahuje fenykl, anýz a pelyněk a jeho modro-zelená barva z něj dělá skvělý přírůstek do vašeho domácího baru.

Cena: 47$


 

 

tand5cliycydkcnap41z

The Macallan

Macallan je velice elegantní láhev whisky. Je tak elegantní, že obdržela zvláštní poděkování v poslední bondovce, Skyfall. Těžko budeme polemizovat s rozhodnutím Jamese Bonda.

Cena: 90$


q2wrlbsavv5i0bvminzw

Tequila Leyenda del Milagro Reposado

Většina fajnšmekrů do Tequily jsou obeznámeni s rostlinou agáve, ale vy víte, jak tahle rostlina vlastně vypadá? Milagro Reposado je pořádná lekce a umělecké dílo v jednom. Jak můžeme vidět, tak agáve vidíme přímo v láhvi, což znamená, že po jedné noci už agáve nebudete chtít asi nikdy vidět.

Cena: 90$


 

b5v0wjzblrfdouwgbidh

Johnnie Walker Black Label

Johnnie Walker je velice hrdý na to, že poskytuje velice jemnou a kvalitní whisky a jeho značka Black Label není žádnou výjimkou. Každá navržená láhev prochází desítkami let plánů a příprav, než je odeslána do výroby!
Cena: 52$

tc987fxxlmzrcgmmd4bm

Maestro Dobel Diamond Tequila

Maestro Dobel je velmi luxusní tequila. Má vyjímečný věk a jemnou chuť dokáže překonat už jen velice elegantní design.

Cena: 50$


 

rtkk46loxqlvtbfnno3x

Armand de Brignac Champagne

Existuje pádný důvod, proč je tento likéř pokřtěný samotným Jay-Z. Odkazují i na něj hvězdy jako Ace of Spade. Armand je jedním z nejlepších světových sektů uložených v jedné z nejstylovějších láhví na světě.

Cena: 300$


 

 

pvqbgb9eynvcpzj8ljvw

Absolut Disco

Láhev alkoholu, která plní funkci disco koule? No tywolee, to musíš mít!

Cena: 20$


y3mwq69wwf5jt79bx04d

The Kraken

Kraken je bájný mořský netvor, který měl za úkol potápět mořské plachetnice a nejlépe ty, které vezly rum. Je dosti možné, že v téhle láhvi se utopíte vy, jelikož není radno zahrávat si s Krakenem!
Cena: 20$

vcsn2mwuu1it9kqxfcoh

St. Germain

St. Germain se vyrábí v Paříži již od roku 1884. St. Germain má jedinečnou ovocnou příchuť a obsahuje i extrakt z černého bezu. S podtónem broskve, grapefruitu, pomeranče a hrušky má St. Germain chuť, jako žádný jiný alkohol na světe. S touto vintage láhví se v těchto chladných dnech nebudete chtít svého drinku pustit.

 Cena: 39$

zjcxerutta481a3mdkr1

Domaine De Canton

Domaine de Canton je designově stejně unikátní, jako jeho neobvyklá chuť zázvoru. Kromě zázvoru patří jeho mezi hlavní složky ženšen, brandy a med.
Cena: 36$

vkse2kdbmykadbc2syjl

Abnormal Vodka

Je víceméně jasné, proč se tato vodka nazývá „abnormální“. Jakmile dopijete tuhle láhev, tak láhev si budete chtít na 100 nechat.

Cena: 20$

jwce5daexq1lmdjn94mi

Chambord Liquor

S touhle láhví likéru Chambord se budete na 100% cítit jako král. Likér, u kterého bylo přikázáno přinést ho Ludvíkovi XIV při jedné z jeho cest do Chateau de Chambord, je vyráběn z červené a černé maliny.

Cena: 33$


pmdmd5cjn2edyw2vmt97

Jack Daniel’s Chess Set

Šachy nemusí být zrovna nejvíce vzrušující hra na světě, ale pokud šachovnici vyměníte za tu od Jacka Danielse, tak si buďte jistí, že na tuhletu šachovou partii určitě nezapomenete. (teda snad)
Cena: 145$

s8aowrdqst0oqog6mja7

Kalashnikov Vodka

Pokud tuto láhev nějakým nedopatřením najdete doma, tak si buďte jistí, že patříte mezi 13 000 šťastlivců po celém světě, kteří tuto speciálku mohou vlastnit. Ano, tato vodka je unikátní nejen svým vzhledem, ale také tím, že to je velmi vzácný sběratelský kousek. Vyrábí se jen v Rusku a posílá se pouze do Austrálie. My můžeme jen snít o tom tuhle láhev vlastnit.

Cena: 500$


 

slqho6txcvtm8gworl5q

Remy Martin Louis XIII Rare Cask

Tohle není zrovna láhev, kterou byste chtěli jenom kvůli unikátnímu designu. Tahle láhev stojí víc, než průměrný český plat. Vlastně více, než dva průměrné české platy. Ale pokud máte peníze na rozdávání, tak s touto láhví budete určitě král večírku.

Cena: 2 300$


u5nzvj2endtfa29sfmxo

Bong Spirit

Tato „super prémiová“ vodka byla navržena umělcem jménem Jimi Beach, který uvedl, že tahle vodka symbolizuje „umění a zábavu undergroundové komunity“. Nejsme si uplně jistí, co tím myslel, ale určitě jsme rádi za to, jak výsledek vypadá.
Cena: 44$

nsujwph9vc3lpg2kxrei

Medea Vodka

Medea Vodka je ideální láhev na oslavu narozenin vašeho kamaráda. Ne proto, že vás opije po pár panácích (ikdyž vlastně jo), ale proto, že na LED displeji bude originální způsob, jak říct „Happy Birthday“.
Cena: 45$

w20qnjtjkp4pyrohz48s

Lola Belle Cherry Rum

Tento rum je pojmenovám po burleskní tanečnici Lole, která se na pódiu oblékla do kostýmku z třešní. Lola Belle Cherry Rum je ale mnohm exotičtější, než je alkohol, který můžete běžně dostat. Třešňový sirup a karibský rum dává tomuto nápoji sladkou chuť a jako bonus dostanete láhev ve skvělém vintage designu, který dává divákům skvělý a sladký pohled na Lolu Belle.
Cena: 20$

hc0jjm7o0yt9qn6qplvh

Blanton’s Single Barrel Straight Kentucky Bourbon

Blanton je bourbon je obohacený vůní karamelu, vanilky a kukuřicí. A v případě, že vůně není dosti podmanivá, stačí se podívat na její luxusní láhev.

Cena: 56$


veaqzckss9p8op42fey5

1800 Tequila Essential Artists

1800 Tequila spolupracovala s několika umělci na vytvoření těchto tvůrčích a originálních láhví. Nyní jsou láhve vyráběny v páté serii a můžete aktuálně vidět designy navržené od umělců Nicole Cohen a Beth Campbell.

Cena: 31$


qgf7o82awemgrmwhzkmj

Seven Samurai

Tato vodka je plná přírodních aromatických látek extrahovaných z melounů a ovsa. S podobným názvem jako Sedm samurajů, můžete očekávat, že panák vás hodně slušně nakopne.
Cena: 27$

fvggtihxtk6z5lqfnexl

Crystal Head Vodka

Značka Crystal Head Vodka byla založena Danem Aykroykem a umělci Johnem Alexanderem. Crystal Head Vodka je jednou z nejčistších vodek na světě. Tahle vodka je čtyřikrát destilovaná přes krystaly známé jako diamanty Herkimer.
Cena: 43$

e1rkt3fczpyjtdbn75y2

ID Black Onyx Vodka

 Jako většina vodek, i Black Onyx je vyráběna převážně z obilí. 80% se vyrábí v Egyptě, což vysvětluje její exotický vzhled.
Cena: 20$

ffzzuy6xrzbdmkpplqme

Khukri Rum

Tenhle rum byl prohlášen jako „Chuť Himalájí“. Khukri se vyznačuje silným aroma a nádechem dubového dřeva. Láhev má jedinečný styl, který byl navržen v Nepálu. Tohle je prostě nutnost mít ve svém baru.
Cena: 50$