BOOTEA! Vše, co potřebujete vědět + hubnoucí jídelníček!

Není tomu tak dlouho, co se ve světě objevil obrovský boom hubnoucích a detoxikačních čajů. Ty hlavní jsou předevím BooTea, TinyTea a TeaTox. Spoustu lidí zajímá především to, kde čaje sehnat, kolik stojí, jestli opravdu pomáhají zhubnout a detoxikovat tělo, jak zhubnout a jestli to má nějaké vedlejší účinky. Tak se na to jdeme podívat.

Co to jsou vlastně tyhle čaje?

Zjednodušeně to jsou byliné čaje, které pomáhají čistit, neboli detoxikovat tělo. Například BooTea čaje se dělí na denní a noční, neboli Daytime Detox a Bedtime Detox. Co jednotlivé čaje obsahují?

Daytime Detox
Čínský čaj Oolong | Lístky Máty | Zázvor | Citronová tráva | Fenykl | Pampeliška | Ženšen | Pupečník asijský | Kopřiva dvoudomá

Bedtime Detox
Senna | Máta peprná | Lékořice | Pískavice | Lopuch | Hloh | Kozlík lékařský | Psyllium

BooTea čaje mají i rozdělení a to na 28 day Teatox a 14 day Teatox. Jak název asi prozradil, tak čaje jsou rozlišené dle toho, jak dlouho detoxikační proces trvá. Obecně by vám tyhle čaje měly nastartovat metabolismus, dodat vám energii, pročistit trávicí systém a také pomoci zhubnout. Spousta dívek hlásí i skvělé zlepšení pleti.

Detoxikujem #start #detox #tea #bootea #detoxtime #teatox #teatoxsk #healthy #healthylifestyle #fitness #czechgirl #home #happy #love

Fotka zveřejněná uživatelem Aneta Vančurová (@anetavancurova),

Zhubnu, když budu pít tyhle čaje?

Zhubnout určitě můžete, ale.. Určitě to není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Pokud jste si mysleli, že si dáte čajíček 3x denně a budete instantně hubnout, tak vás asi nepotěším. Dnes není nic tak úplně zadarmo a i pro hubnutí se musíte trochu snažit. Tyhle čaje nejsou, dle výrobce, primárně určené k hubnutí, ale k detoxikaci organismu, což ve směs může k hubnutí vést. Jak tedy zhubnout s těmito čaji? Základem je určitě zdravý životní styl, což je pohyb a zdravá strava. Bez pohybu a zdravé stravy se výsledky prostě nedostaví, jelikož při detoxikaci těla těmito čaji byste do sebe nezdravou stravou ty „toxiny“ zase dostali a byl by to nekonečný začarovaný kruh. Obecně pohyb a zdravá strava jsou klíčem k hubnutí ať s těmito čaji, nebo bez nich. Tyto čaje vám jen mohou značně vypomoct dosáhnout svých cílů rychleji a bez toho, aby jste museli používat například nějaké spalovače tuků a podobně. Odpověď na otázku, jestli tedy zhubnete, když budete pít tyto čaje je ano, ale musíte dodržovat určitá pravidla, jako je pravidelný pohyb, zdravá strava a pitný režim. Zhubnout můžete skvěle i díky oficiálnímu jídelníčku od BooTea! Jídelníček je v angličtině, ale slova, kterým byste nerozuměli si můžete přeložit pomocí Google Translate.

jidelnik

Kolik kilo můžu s BooTea zhubnout?

Jak jsem již řekl v předchozím odstavci, aby jste zhubli, musíte mít pravidelný pohyb a jíst zdravě. Výsledky se dostaví a čaje pomůžou, kolik teda můžete zhubnout? Toto je velice individuální. Každé tělo funguje jinak a každý má jinou postavu, procenta tuku v těle atd. Nelze tedy obecně říci, kolik můžete pitím čajů zhubnout, ale například uživatelka instagramu Silvie @sissque zhubla s BooTea za 6 dní celé kilo. Další slečna Kristýna @kristilicious zhubla užíváním čaje 3kg za týden. Jak vidíte, tak je to dost různé a nelze tuto hodnotu zobecnit. Každopádně zdravý životní styl, pohyb a BooTea vám opravdu mohou pomoci zhubnout, ale především detoxikovat a pročistit organismus.  

absolutely love it @teatoxsk #bootea #booteateatox #teatox #detox #healthyandfit #ratethat Fotka zveřejněná uživatelem @monicastaible,

Má to nějaké vedlejší účinky?

Takhle, jelikož je každé tělo jiné a reaguje na různé byliny jinak, tak u někoho můžou nějaké vedlejší účinky nastat, u někoho ne. Co tím vlastně myslím „vedlejší účinky“? Ono to vlastně nejsou vedlejší účinky, ale spíše silnější efekt detoxikace. Co jsem tak zjišťoval, tak spoustě holkám se po tom nastartoval skvěle metabolismus, měly po tom více energie a dokonce se jim i zlepšila pleť. Ve většině případů se jedná o velice pozitivní reakce, ale samozřejmě se našel i někdo, komu to úplně nesedlo. Například známá zpěvačka Sharlota také měla čest s těmito čaji a její tělo to nesnášelo úplně nejlépe. Jelikož čaj má pročistit i trávicí systém, tak sama prohlásila, že stále musela chodit na záchod, ale s tím více méně počítala. Dále se jí pleť nezlepšila, ale měla na těle různé ekzémy a to i na obličeji. Jelikož pravděpodobně byla alergická na některou ze složek čaje, musela s detoxem přestat. Jak říkám, tyto extrémní účinky mohou nastat, ale stávají se minimálně. Každopádně na vyšší frekvenci záchodových návštěv bych se určitě raději psychicky připravil 😀 .

Kde BooTea koupit a kolik stojí?

BooTea se dá koupit jak na českých stránkách teatox.cz, tak i na conexfit-shop.cz, kde je je pravděpodobně nejlevnější v ČR. Navíc ho mají skladem v Praze a ne na externím skladě v Anglii jako v případě teatox.cz. Conexfit už pravděpodobně máte ozkoušený díky vodě VOSSCeny zde mají tedy lepší a dokonce BooTea můžete zakoupit i v super balíčku s vodou VOSS, která vám s hubnutím určitě pomůže a navíc vám pomůže dodržovat důležitý pitný režim.

Conexfit
Conexfit ceny

koupit kopie

Závěrečné shrnutí

Tak jsme se dozvěděli, že tyto čaje jsou byliné čaje, které nám pomůžou nastartovat metabolismus, pročistit trávicí systém od různých škodlivin a můžou nám pomoci zlepšit pleť a zhubnout. Měli bychom si zjistit, jestli nejsme alergičtí na nějakou ze složek těchto čajů a také už víme, jak co nejlépe docílit touženého efektu hubnutí – zdravá strava, pohyb a pravidelný pitný režim. Koupit jej můžeme nejlevněji na conexfit-shop.cz a to i s vodou VOSS. Co vy holky, máte nějakou zkušenost s BooTea a ostatními čaji? Piště do komentářů!

 

#teatoxsk#teatoxcz#bootea#tea#detox#daytime#bedtime#fit#skinny#fitness ✌️☺️

Fotka zveřejněná uživatelem evavaclavikova (@evavaclavikova),