Zázračný KOKOSOVÝ OLEJ

Je opravdu kouzelný! Panenský kokosový olej  lisovaný za studena je neuvěřitelně univerzální.

10751803_10202774240864740_755030700_n

Využití kokosového oleje:

 

Pro krásné a lesklé vlasy

Posiluje vlasové kořínky. Vlasy se méně lámou a jsou krásně zdravé a lesklé. Předčí tak všechny kondicionéry. Při pravidelném používání reguluje vypadávání vlasů a dokáže odstranit i lupy.

 

Při redukci váhy

Je doporučován dietology, protože se déle tráví a dodává tak tělu postupně energii. Neusazuje se v těle a neobsahuje žádný cholesterol. Napomáhá předcházet JO-JO efektu. Doporučuje se při redukčních dietách.

 

Na pokožku

Krásně a rychle se vstřebává do pokožky. Můžeme ho použít jako tělové mléko nebo krém. Funguje při léčbě  ekzémů, lupenky, popraskané pokožky a akné. Lze ho použít i jako odličovadlo.

 

Proti kvasinkám

Kokosový olej je antibakteriální. Má velké množství nenasycených mastných kyselin, ktero obsahují velké množství antioxidantů. Působí jako přírodní antibiotikum.

 

Na vaření

Nepřepaluje se při vyšší teplotě a to je jeho obrovská výhoda oproti ostatním tukům. Tvoří 92% nenasycených mastných kyselin. Využít ho můžeme při pečení, smažení, vaření nebo jako aroma.

 

Na bělení zubů

Málokdo kdo věří, že by olej mohl vybělit zuby. Jelikož ničí bakterie, které způsobují zubní kaz je tomu opravdu tak. Kokosovým olejem a solí si bělili zuby už naši předkové. Schválne si zkuste několik týdnu čištit zuby olejem a uvidíte výsledky.

 

Masáž těla

Kokosový olej se rychle rozpouští a vstřebává. Slouží jako úžasný, voňavý masážní olej. Především se používá při thajské a hawajské masáži.

 

Přípravek na opalování

Je součástí téměř  všech opalovacích prostředků. Navíc jeho výhoda je, že je přírodní bez všelijakých druhů chemikálií. Chraní pleť před UV záření. Pomáhá při spálení a pleť pěkně chladí.

 

Lubrikační gel při sexu

Při kontaktu s tělem se rozpouští a působí skvěle na jemné tkáně pohlavních orgánů. Navíc jeho vůně je kouzelná. Pozor na použití s kondomem, protože kokosový olej porušuje latex.

10751738_10202774248264925_1680557075_n

Zdá se to neuvěřitelné ? Jak je možné, že jeden přípravek může zvládnout téměř vše ? Já bez něj nedám ani ránu, je to můj malej zázrak na všechno. Co vy a kokosový olej?