Proč je úplně normální mít sny o sexu s celebritou?

Právě prožíváš ten nejlepší sex, co jsi kdy zažila a tvůj partner dělá kouzla, co nikdy předtím nedělal – pomalu, rychle, něžně, tvrdě. Možná je to kvůli tomu, že tvůj nabíječ je Channing Tatum a tobě se to jenom zdá..

V pořádku, je to úplně normální mít erotické představy, ve kterých figurují náhodní lidé jako jsou celebrity, přítel a nebo tvůj ex..ehm, ehm.. Tyhle sexy sny ale nemusí nutně mít vlastně sexuální význam. Mohou poukazovat na různé nedostatky a když se nad nimi zamyslíš, tak můžeš získat získat důležité informace k tomu, jak zlepšit například tvůj vztah. Navíc, díky takovým snům můžeš získat perfektní přehled o tom, co tě opravdu bere. Jdeme se tedy podívat, co jednotlivé osoby v sexuálních snech znamenají a jak se to dá využít.

S tvým klukem

Co to znamená: Pokud se ti zdá o sexu, ve kterém figuruje tvůj přítel ( 45% američanů má, dle studie YouGov, sexuální sny o svém partnerovi), tak si můžeš být jistá, že váš vztah je fakt supersilný. Může to být také znamením toho, že si stále více uvědomuješ kvality tvého partnera. Například, pokud se ti zdá, že tvůj přítel je velmi dominantní (a že si to rozdáváte třeba na jachtě), tak to znamená, že tvůj přítel je pro tebe velmi silná osobnost a ty se mu podvědomě podřizuješ v důležitých rozhodnutích – a to tě bere. Toto vše je podložené psychologickým výzkumem od doktora psychologie Iana Wallace, autora knihy The Complete A to Z Dictionary of Dreams: Be your own dream expert

Pokud máš ale ty, nebo váš vztah problémy (zejména ty sexuální), tak se to může ukázat i ve tvých snech. Například, když ve snu už se to začíná zvrhávat a vy už jdete na to a ty couvneš, tak to může znamenat, že k němu nejsi úplně otevřená.

Ze sna do reality

Popisování detailů tvého sexy snu tvému příteli, může být dobrý začátek slovní předehry. Může to být začátek úplně nové erotiky ve vašem vztahu (a také to může pomoci vyřešit případné problémy, které máte). „Řekněte mu, že jste měla divoké sny o něm až ho budete líbat na rozloučenou, pak mu to připomeňte třeba v SMSce v průběhu dne“, říká Ph.D. Jessica O’Reilly, sexuoložka a autorka „Nové sexuální bible“. Jo a taky se nebojte to trošku okořenit. Navíc, je to skvělá možnost, jak navrhnout nové praktiky a choutky, které by jsi chtěla vyzkoušet.

S ex

Co to znamená: Nemusí to nutně znamenat, že ti zchází, nebo že chceš, aby tvůj stávají partner byl více jako on. Překvapivě, tenhle sen je jen a jen o tobě. Obvykle to ze sexuologického hlediska znamená, že si na tvém ex obdivovala určitou vlastnost, kterou by jsi chtěla mít taky. No a nebo ti fakt zchází.

Ze sna do reality

Oukej, buďme trošku realističtí. Bez ohledu na to, co ten sen doopravdy znamená, tak se ti po tomhle setkání s ex vynoří spousta vzpomínek na jeho sexuální dovednosti. Tak proč toho vlastně nevyužít? Určitě ale neseznamuj aktuálního partnera s takovým snem a nevyprávěj mu, jak se ti zdál sen o tvém ex, kde sis to s ním rozdávala a bylo to fakt dobrý. Raději mu ukaž, co by se ti líbilo a nauč ho trošku z toho, co se ti líbilo dříve.

S kamarádkou

Co to znamená: Pokud jsi hetero, tak určitě nemusíš začít panikařit ohledně tvojí sexuality. Úlet ve snu s jinou ženou pravděpodobně poukazuje na tvoje uvědomění si svojí silné ženské stránky (stejně jako ochranitelské a mateřské pudy). Tyhle sny také můžou znamenat, že potřebuješ lépe vycházet s lidmi ve tvém okolí, nebo že ve svém vztahu potřebuješ více emocionálního propojení.

Ze sna do reality: Zapracuj na tom, aby váš sex byl spíše delší a smyslný zážitek a pak uvidíš, jak tvůj přítel si vychutnává tuhle tvojí silnou ženskou stránku. Například ho nech, aby tě pomalu svlékal, nebo zapojte více oční kontakt, pak dojde k silnějšímu pocitu propojení.

 

S celebritou

Co to znamená: Na první pohled to může být pouze to, že tě daná celebrita neskutečně přitahuje a ty hledáš způsob, jak se s ní vyspat. Častěji to ale znamená, že toužíš po pozornosti, ať už společenské, nebo od svého partnera. Navíc to občas může mít i pozitivní vedlejší efekt v tom, že se budeš cítit jednoduše lépe a budeš mít ze sebe lepší pocit. Není tedy důvod, proč by pak s tebou Channing Taum nechtěl spát, když se cítíš takhle skvěle ne?

Ze sna do reality: Vzrušení z těchto snů můžeš přenést i do reality. Co takhle se zbavit nudy v ložnici a zahrát si takovou menší hru na role? Zkus ale zapojit fantazii a nebýt jeho francouzská uklízečka, která přišla utřít prach z jeho nádobíčka. Buď třeba sexy burleskní tanečnice a on se na tebe bude dívat, nebo můžeš zkusit být Jane a pustit Tarzana do své lóže.

 


 

Photo Credit: Aimworkout.com