7 nejoblíbenějších domácích TRENÉRŮ

Jillian Michaels

jillian

 

Úžasná americká trenérka, která váš zadek prostě donutí se zvednout a začít něco dělat. Její programy jsou navrženy i pro úplné začátečníky a garantuji vám. že ten váš zadek donutí zvednout  z gauče! Její cvičení již pomohlo několika tisícům lidí zhubnout. Vydala spoustu i workout DVD. Nejznámější a asi i nejoblíbenější je 30 DAYS shred, ale má i řadu jiných programů, které sem také osobně vyzkoušela a výsledky jsou úžasné. Jillian má za sebou taky několik řad velice populární americké reality show THE BIGGEST LOOSER . Dále napsala i spoustu knih o zdravém životním stylu, fitness a hubnutí.

jillian 2

Photo credit: Official Facbook- Jillian Michaels


Shaun T

shaun t2

Tenhle černoušek, který vypadá jak RnB hvězda je prostě skvělej! Má několik cvičebních programů, ale nejznámější je zatím FOCUS T25. Tento HIIT program je specialně navržen pro lidi, kteří nemají dostatek času cvičit a nebo prostě se nechtějí potit 2 hodiny ve fitku. Trvá pouhých 25 minut a věřte, že se pořádně zapotíte. Mezi jeho další oblíbené programy patří INSANITY a ROCKIN BODY. Pro mě osobně T25 je jeden z nejlepších programů, které jsem kdy cvičila 🙂

shaun t

Photo credit: Official Facebook – Shaun T


Bob Harper

bob

Bob Harper je sympaťák z Tennessee. Už dlouhou dobu je osobním trenérem a má spoustu zkušeností. Spolu s Jillian Michaels účinkoval v americké reality show THE BIGGEST LOSER.  PETA ho zvolila nejpřitažlivějším mužem roku v oblasti vegetariánství. Vydal několik cvičebních DVD. Mezi nejznámnější patří Total Body Transformation, Totally  Ripped Core a Ultimate Cardio Body. Na vlastní kůži sem si vyzkoušela Ultimate Cardio Body a natolik mě uchvátilo, že má čestnou pozici na mém rozvrhu.

Photo credit: Official Facebook – Bob Harper


Tiffany Rothe

tiffany

Sympatická Tiffany je dvojnásobná maminka, ale málo kdo by to do ní řekl, protože její postava  je snem téměř každé ženy!  Vystudovala práva, ale její láska k fitness byla tak veliká, že se rozhodla tomu věnovat naplno. Má téměř 20 let zkušeností, vlastní fitness školu a dělá osobní trenérku celebrit. Vytvořila vlastní program na hubnutí. Na jejím youtube kanále můžete najít několik cca 10 minutových cvičení. Moje nejoblíbenější je na „madla lásky“ s názvem BOOTY SHAKING.

tifany

Photo credit: Official Facebook Tiffany Rothe


Zuzka Light

zuzka l

Tahle blonďatá česká  kráska se původně věnovala v mládí pornografickému průmyslu, ale nakonec zvítězilo fitness – DÍKY BOHU 😀 Několik let žije v USA ( konkrétně LA) , kde se svým manželem (nyní ex) rozjela velký projet s názvem BodyRock.tv. Zuzka je označována jako youtube senzace.  Její cvičební sérii najdeme pod názvem ZWOW. Tato cvičení nejsou pro úplné začátečníky, spíše pro pokročilé.

zuzka 3

Photo credit: Official Facebook – Zuzka Light


Cassey Ho ( Blogilates )

cass

Cassey je fitness a především pilates instruktorka, která miluje všechny zdravé a dobré věci. Je také designerka a navrhuje vlastní tašky, trička a šortky. Cassey má svůj vlastní blog s názvem BLOGILATES, kde najdete několik užitečných rad, receptů a spoustu inspirace. Její cvičební videa dává pravidelně na její youtube kanál, který nese stejný název jako její blog – Blogilates. Při cvičení podle jejích videí vás bude naprosto fascinovat její úsměv a dobrá nálada, kterou má pořád, ikdyž provádí dost obtížné cviky. Jsou dva druhy lidí, jedni jí milují a dalším příde jako klasická „dilinka“ . Já osobně Cassey mám moc ráda a vždy na mě „přenese“ spoustu pozitivní energie.

cassey

Photo credit: Official Facebook – Blogilates


Fitness Blender

fb

A nakonec sympatický manželský pár Daniel a Kelli, kteří si říkají FITNESS BLENDER.  Jejich myšlenka je, že by cvičení mělo být dostupné pro všechny a i pro ty , kteří nemají dostatek financí na permanentky do fitness, cvičební DVD,  hromadné cvičení atd.  Jejich videa natáčí ve vlastní garáži a jako kancelář mají jednu místnost v jejich domě. Mají ale několik cvičebních programů, které jsou také zpoplatněny. Na jejich youtube kanále najdete několik videí, které mají několikatisícová zhlédnutí.

Photo credit: Official Facebook- Fitness blender


Tak a to je vše. Můžete se těšit na recenze jednotlivých cvičebních programů od již zmíněných trenérů ! Makáme!

[socialpoll id=“2228862″]