Jak porazit alergii? Jde to lépe, než si myslíte! Stačí pouze JEDNA věc!

Známe to všichni

Jaro, léto, nebo i podzim jsou krásná roční období. Kamkoliv jdete, tak jsou stromy, květiny, všechno hraje krásnými barvami. Tato období jsou pro někoho jedním z nejkrásnějších v roce, bohužel pro nás alergiky je to nejhorší, co můžeme za rok prožívat. Všude samý pyl, pořád kýcháme, jsme unavení, časté krvácení z nosu a někdy nás alergie absolutně vypne, že nemůžeme nic. Prášky? Bereme! Zirtec, Xzyzal, Livostin, Volnostin a tisíce dalších super odnoží, které nám mají pomoci, ale bohužel nezabírají tak, jak bysme si přáli. Co s tím?

Nic nepomáhá

Na internetu se dočteme spoustu „babských“ rad, jak alergii porazit. Například jsem našel trik, že pití kopřivového čaje pomáhá. Pokud ho ale budeme pít špatně, což nevím jak je tedy dobře, tak se alergie ještě zhorší – to nechceme riskovat, už takhle je to hrozné. Dále můžeme najít různé triky jako čističky vzduchu a podobně. Velice platná rada, obzvlášť když jsme venku. Vypadá to jako bezvýchodná situace, ale není. Našel jsem něco, co pomáhá, nestojí to moc peněz, je to 100% přírodní a má to ještě několik vedlejších, ale maximálně žádoucích účinků! Tak co to je?

Řešení

Odpověď je jednoduchá, možná až směšně. Tenhle „lék“ najdeme v každém obchodě s potravinami. Stojí přibližně 30 Kč/kg, je žlutý a náramně kyselý. Už víte? Ano! Mluvím o citrónu! Co ale s citrónem? Rada je více než jednoduchá! Citrón obsahuje velké množství vitamínu C a ten zlepšuje náš imunitní systém a obecně působí kladně na naše zdraví.

 Jak na to?

1. Každé ráno si do sklenice vymačkáme půlku citrónu. Voda musí být teplá, nejlépe převařená. Tuto sklenici vypijeme na lačný žaludek, tedy před snídaní.

2. Po té se nasnídáme a vezmeme si klasicky náš prášek na alergii.

POZOR!

A teď pozor! Samozřejmostí je, že tento super lék nezačne působit ihned za 3 minuty, pár dní to trvá, než si vybudujete správnou hladinku našeho citrónového léku v těle :) Kromě toho, že citrón tedy pomáhá na alergii, má i další super pozivita! Například po něm člověk začne svévolně HUBNOUT. Nevím přesně proč, ani jak to funguje, ale každý, kdo tuto „léčbu“ používá, tak hubne. Samozřejmě ne 10 kg měsíčně, ale něco málo ano. Spíše „splaskává“ jak se říká. S nejvyšší pravděpodobností se z těla vyplavuje voda a různé škodliviny, ale hlavně citrón působí dobře na zažívání a zrychlí metabolismus! Nemluvím z doktorsky potvrzených výzkumů, ale z názorů desítek lidí, co toto zkouší a podávají mi své informace! Pravděpodobně se najde někdo, kdo bude mít spoustu námitek, ale jak říkám, já to zkouším, ostatní to zkouší, u nás to funguje :)(možná placebo, možná ne)

Skvělou vlastností určitě je i hromada energie, kterou nám citrón po ránu dá. Je to svěží, zdravé a po ránu nás to dobře nakopne, pokud si tedy nedáme nějakou přeplácanou obrovskou snídani, která nás zase vypne.

Tak do toho!

Takže, teď znáte to super tajemství, jak se zbavit alergie a dokonce i trošku nastartovat náš imunitní systém, aby nakopal alergii zadek. Já osobně jsem měl dlouho problémy s alergií a minulý rok to bylo šílené. Tento rok mi to začalo celkem brzy, ale začal jsem pít citrón po ránu a dnes s tím nemám vůbec žádný problém. Žádné svědění očí, svědění nosu, kýchání, nic.

Tak to zkuste a dejte vědět!

* WorkBitch.cz nezodpovídá za zdravotní problémy, které by vám dle tohoto návodu mohly nastat. Vše děláte pouze na vlastní zodpovědnost a vlastní nebezpečí. Zjistěte si nejdříve, jestli nemáte na citrón alergii, nebo na nějakou z jeho složek.