Speciální recepty na VOSS Detox Water!

Pitný režim je velice důležitý a voda sama o sobě je velmi dobrá věc, jak pomoci tělu se zbavit škodlivin. Díky kvalitě vody VOSS a pár jednoduchým trikům můžete ale přetvořit čistou vodu na Detox Water, která vám pomůže dostat ze sebe ještě více škodlivin, než normálně. Je to věc, kterou můžete dělat každý den, jelikož díky těmto receptům se můžete zaměřit vždy na nějakou detoxikaci. Každý z těchto receptů má své výhody a je jen na vás, jaký cíl máte. Jdeme na to!

Pro všechny recepty doporučujeme alespoň jednu, nejlépe dvě láhve o velikosti alespoň 800ml.

 

koupit

VOSS Apple Cinnamon Detox Water

Tato Detox Water se označuje také jako „voda s nulovými kaloriemi“. Tato voda neobsahuje totiž téměř žádné kalorie! Někdo by mohl namítnout, že jablko určitě nějaké kalorie má, ale ta hodnota je téměř zanedbatelná. Skořice sama o sobě pomůže vašim orgánům se vyčistit a jablko přidá přírodní zdroj vitamínů a minerálů.

Ingredience:

VOSS neperlivá (800ml – 850ml)
1 jablko na stroužky
1 čajová lžička skořice
Popřípadě i trošku citronové šťávy, údajně je to ještě více fresh 🙂

Recept:

Vše je prakticky 1:1:1, takže jedno nakrájené jablko na stroužky, jedna skořice a to vše do jedné láhve vody. Všechno dáme do láhve a promícháme. Tento mix pak dáme na 15 minut do lednice a můžeme pít!

VOSS Cucumber Lemon Mint Detox Water

Okurka je zelenina, která nám pomáhá tělo velice dobře hydratovat, jelikož je tvořena z velké části vodou. Mnoho detoxikačních programů obsahují právě okurku z těchto důvodů. Navíc když jí přidáte do vody, vytáhne nadbytečné minerály, takže další výhoda. V kombinaci s citronem, který má skvělé účinky jak na imunitu, tak na trávicí systém, je to velmi dobrá Detox Water. Máta z toho udělá ještě více fresh nápoj! Celkově vám tato Detox Water dodá živiny, vitamíny a osvěží vás.

Ingredience:

VOSS neperlivá (800ml – 850ml)
1x citron
1x okurka
5-10 lístečků máty

Recept:

Nakrájejte citron na tenké plátky. Okurku rozpůlte a nakrájejte půlku na tenké plátky. Nakonec vemte několik lístečků máty a vše dejte do láhve a smíchejte. Zase dejte na nějaký ten čas do lednice a můžete pít!

 

Jillian Michaels Detox Water

O Jillian Michaels jsem tu již psali několikrát a víte tedy, že to je jedna z nejuznávanějších fitness trenérek světa. Sama má vlastní řadu cvičebních programů a různých knih o dietě. Sama propaguje Detox Water a my vám přinášíme její nejoblíbenější recept. Používá brusinkový džus, citronovou šťávu, pampeliškový čaj a to vše smíchané s vodou. Tato Detox Water vám dle jejích výsledků pomůže i zhubnout!

Ingredience:

VOSS neperlivá (800ml – 850ml)
cca 250ml brusinkového džusu
1-2 citrony
1x pytlík pampeliškového čaje

Recept:

Nejprve vyvaříme čaj z pampelišky. Mezitím nakrájíme citron na plátky a do láhve s vodou VOSS nalijeme brusinkový džus. Po té přidáme plátky citronu a nakonec dolijeme pampeliškový čaj. Chuť není nijak dobrá, ale pokud přidáte trošku stevie, trošku se vám Detox Water osladí. První dny si určitě dávejte pozor na nadměrnou aktivitu střev, jelikož pampeliškový čaj v této kombinaci začne rychle a kvalitně čistit tělo od všech škodlivin. Vyřeší se také problém s nadýmáním a přijde i vámi toužené postupné hubnutí.

 

VOSS Strawberry Detox Water

Jahody jsou známé svou úžasnou chutí. Díky tomu, že je přidáme do naší Detox Water nebudeme mít pouze neskutečně chutný drink, ale tato Detox Water nám poskytne i antioxidanty, vitamíny a minerály. Do této Detox Water přidáme i meloun a rozmarýn. Tato voda je nejlepší v létě, jelikož nás skvěle osvěží. Díky skvělé chuti bude náš detox mnohem příjemnější. Navíc vypadá prostě skvěle!

Ingredience:

VOSS neperlivá (800ml – 850ml)
Několik nakrájených jahod
Kus melounu nakrájený na kostičky
Trošku čerstvého rozmarýnu
Trošička soli

Recept:

Promíchejte všechny ingredience v misce a dejte do láhve s vodou. Poté strčte Detox Water alespoň na 4-6 hodin do lednice. Je nejlepší si Detox Water večer připravit a ráno si jí užít!

 

VOSS Apple Cider Detox Water

Jablečný ocet (Apple Cider) je dobře znám svými detoxikačními účinky. Sám o sobě se pít moc nedá, ale v naší Detox Water si ho užijeme. Pokud vezmeme ještě citron, okurku a mátu, tak vytvoříme dokonalou Detox Water s pořádnou detoxikační sílou.

Ingredience:

VOSS neperlivá (800ml – 850ml)
Jeden citron na plátky
1/2 okurky na tenké plátky
4 lístečky máty
100ml jablečného octa

Recept:

Nakrájíme citron a půlku okurky na tenké plátky. Po té vše vezmeme a dáme do láhve s vodou VOSS. Tímto nám vznikne skvělá Apple Cider Detox Water. Před pitím dáme zase na nějaký ten čas do lednice a po té si vodu užijeme!

 

VOSS Fat Flush Detox Water

Tahle Detox Water je určená přímo k hubnutí, jak již název napovídá. Tahle Detox Water vám navíc pomůže dát si i ovoce, které pravděpodobně běžně nejíte. V této Detox Water je základem grapefruit, který je jednou z nejvíce klíčových potravin pro hubnutí. Navíc je to i skvělá detoxikační pochoutka, která je často přehlížena. Přidáme trošku mandarinek pro lepší chuť a okurku kvůli minerálním látkám a máme perfektní VOSS Fat Flush Detox Water.

Ingredience:

4-6 plátků grepu
1 nakrájená mandarinka
1/2 okurky na plátky
2-4 lístečky máty

Recept:

Nakrájíme grep na 4-6 plátků a ty rozkrájíme na menší kousky, aby se nám vešly do láhve. Po té nakrájíme mandarinku na malé kousky. Rozkrojíme okurku na půlku a jednu půlku rozkrájíme na kolečka. Nakonec vezmeme vše a přidáme do láhve. Voala! Máme VOSS Fat Flush Detox Water!

 

Tak tohle bylo pár receptů na VOSS Detox Water! Pokud i vy máte nějaký recept, napište ho do komentářů a určitě přidejte do komentáře i fotku svojí Detox Water!