Venkovní vířivky prožívají boom. Vyzkoušejte si je v showroomu v Praze a objevte jejich kouzlo

Pokud se rozhlédnete po zahradách či terasách v okolí, určitě na řadě z nich objevíte venkovní vířivku. Ta totiž začíná postupně nahrazovat bazény, a to ze zcela prostých důvodů – nezabírá moc místa, přináší benefity spojené s hydroterapií pro uvolnění svalů, a navíc ji lze při správně zvoleném modelu používat celoročně bez nutnosti nákladného zastřešení. Jestliže vás také láká možnost pořídit si své soukromé wellness, doporučujeme vám vyzkoušet si venkovní vířivky v Praze, abyste měli jistotu, že kupujete model, který vám bude plně vyhovovat.

Showroom Spahouse.cz otevírá nové možnosti

I když dnes seženete venkovní vířivky u řady prodejců včetně hobby center, vždy byste měli volit renomovaného prodejce – jen tak budete mít jistotu kvalitního modelu, který vám bude sloužit dlouhá léta a přesně tak, jak má. Důležité také je, abyste se ve vířivce cítili pohodlně, proto určitě s povděkem využijete možnost vyzkoušet si ji před samotnou koupí. Venkovní vířivky v Praze můžete vyzkoušet na Hradčanské ulici, kde provozuje showroom Spahouse.cz. Tato společnost se specializuje na prodej venkovních vířivek od renomovaných světových výrobců a je také výhradním distributorem vířivek od švédské společnosti IQue Sweden pro Českou a Slovenskou republiku, od které získala ocenění nejlepšího evropského distributora „No. 1 IQue Distributor“ a cenu nejvyšší kvality servisu.

Spahouse.cz ve svém pražském showroomu umožňuje zákazníkům vyzkoušet si vířivky IQue v pohodlí luxusních wellness místností a zároveň jim pomůže vybrat ten správný model přesně dle individuálních požadavků. Zoufat však nemusí ani ti, kteří to mají za vířivkami v Praze daleko – showroomy Spahouse.cz totiž najdete i ve Slavkově u Brna a v Hradci Králové. Teď už vám tak nic nestojí v cestě za vaším soukromým wellness…