Nechte se hýčkat v luxusním wellness

Stres, napětí a také fyzická zátěž v podobě dlouhého sezení u počítače nesvědčí našemu zdraví. Proto stále více lidí vyhledává uvolnění ve spa, za kterým nemusí jezdit kilometry daleko. I v srdci metropole najdete oázu luxusního klidu.

Úžasné wellness – Praha 8

Ruce, které hýčkají vaše tělo při masážích. Stres a napětí odejdou spolu s potem v příjemné sauně. Bolest odplaví vířivé proudy v jacuzzi. Nejen tyto služby nabízí wellness Praha 8 Satori Spa. Můžete se nechat slastně hýčkat při speciálních rituálech, lze využít diskrétní služby, kdy si pronajmete vířivku v páru nebo s přáteli. Jakmile otevřete dveře jedinečného spa, přejdete do jiného světa, který zharmonizuje vaše tělo i duši. Minimálně sauny dnes představují součást různých fitness komplexů či bazénů. Spa je ovšem něco jiného. Nemáte-li čas vyjet do lázní, objevte harmonické místo i v rušné části velkoměsta.

Dopřejte si péči ve wellness v Karlíně

Ve wellness Praha Karlín Satori Spa se vám naskýtá řada procedur regenerujících svaly, klouby, ale i mysl. Rychlou úlevu od bolesti poskytne masáž zaměřená na místo s akutní bolestí. Máte potíže s bolavými zády? Vyzkoušejte Breussovu metodu, při níž se vám s pomocí speciálních technik uvolní meziobratlové partie páteře. Cítíte se zavodnění, tzv. nafouknutí, máte nějaké to kilo navíc či celulitidu? Lymfu uvolní efektní procedura, s níž se rozpustí toxiny ve vašem těle. Jestli toužíte po komplexnějším zážitku, nechte se regenerovat obsáhlými rituály, jež vás přenesou ne desítky kilometrů do tuzemských lázní, ale stovky kilometrů třeba na karibské ostrovy. A chcete si se svojí polovičkou užít romantický večer? Překvapte ji objednáním privátní jacuzzi, kde si budete užívat masáže a prosecca spolu s romantickým doprovodem hudby a svíček. Dopřejte si takové hýčkání alespoň jednou za měsíc. Odměníte se tak za svůj denně absolvovaný stres.