Perfektní prsa? Kde zaváhala příroda, pomůže plastický chirurg

Ne každé ženě příroda nadělila takový tvar a velikost prsou, aby s nimi byla 100% spokojená. V některých případech mohou ženy trpět nízkým sebevědomím, až depresemi. Plastika dokáže jako mávnutím kouzelného proutku pošramocenou psychiku napravit.

Již dávno nejde pouze o zvětšení

Plastická operace prsou umí v současné době opravit téměř jakoukoliv nedokonalost. Dobám, kdy se prsa pouze zvětšovala do nepřirozených velikostí, dávno odzvonilo. Dnes se ňadra vyplňují vlastním tukem pro přirozený vzhled, modelují se v případě asymetrie, zmenšují včetně prsních dvorců, nahrazují po závažném onemocnění či se upravují vpáčené bradavky.

Když máte tzv. plochý hrudník

Zvětšení prsou může být provedeno dvěma způsoby. Tím nejrozšířenějším je vložení silikonového implantátu pod velký prsní sval nebo žlázu. Druhou metodou je lipotransfer, při níž je vám odsát tuk z problémových partií a vpraven do ňader. Tato operace prsou získává čím dál více na oblíbenosti, neboť nejen že získáte o 0,5-1 číslo větší velikost, nýbrž je vám též vymodelována postava. Délka operace za celkové anestezie trvá 2-3 hodiny, rekonvalescence se pohybuje v rozmezí 4-6 týdnů.

Ulevte si od zátěže

Ženy s opačným problémem vyhledávají služby plastického chirurga hlavně ze zdravotních důvodů. Nadměrně vyvinuté poprsí představuje extrémní zátěž pro záda a páteř. Plastická operace Praha vašemu tělu uleví díky redukční mammaplastice. Výsledkem jsou zmenšená pevná prsa, jež vás už nebudou omezovat při sportovních aktivitách.

Neschopnost kojení

Vpáčené bradavky jsou nejen estetickým nedostatkem, ale též neplní v době kojení svou funkci. I s tímto problémem si plastická chirurgie hravě poradí. Stačí provést nenáročný zákrok nepřesahující dobu jedné hodiny a ztracené sebevědomí získáte zase zpět.