Klíč ke štěstí a hojnosti držíte v ruce. Chcete vědět, jak ho použít?

V tomto článku sem tam použiji občas drsnější slovník, jelikož to bude opravdu o životě a o myšlenkách, které napadají každého z nás.

Já osobně tyto „žvásty“ zkouším sám na sobě a výsledky mě, v překvapivě krátké době, ohromily. Chci vám proto svými slovy povědět, jak na to.

Snad každý z nás si někdy v životě pomyslel, že je všechno na hovno a že se všechno sere. Většina lidí z toho viní osud, další zase ostatní, ale nikdo doopravdy nechápe původ všech těch „sraček“ ve kterých většina plave. Ano, musíme si to přiznat, většinou si za to můžeme sami. Tím to ale všechno nekončí a nesmíme se utápět v depresích za to, že jsme něco podělali a že teď už to nejde vrátit. Musíme začít znovu, jinak a lépe. Všechno je to jen v naší hlavě a povíme si proč.

1. Vaše myšlenky jsou základ

Abych byl upřímný, dříve jsem si myslel, že tyto šamanské kecy o myšlenkách, vesmíru a energiích, jsou jen snůška hoven, které vypouštějí prvotřídní dacani, aby vidělali peníze na blbečcích, co neumí naložit se svým životem a tak hledají nějaké zhovadilé alternativy, jak se naučit snášet svojí debilitu. Nakonec jsem se tímto, v uvozovkách blbečkem, stal vlastně také. Nikdo na mě ale nevydělává a nikdo mi neříká, co mám dělat. Žádní šamani se mnou nemluví a já si dělám co chci. V čem je háček? V ničem. Nemusíte přímo věřit různým věcem o vesmíru, ale určitě věřte, že síla myšlenky je ohromná. Vzpomeňte si na nějaký svůj případ. Kolikrát se vám už něco stalo a vy jste si pořád opakovali, že všechno je na nic, všechno se sere a ono opravdu všechno bylo na nic a všechno se sralo. Bylo to jak velký, začarovaný, posraný kruh, kde se všechno dokola sralo. Nemám pravdu? Nejtěžší bylo z tohoto začarovaného kruhu vystoupit. Když člověk nějakou náhodou se z kruhu dostal, tak začal mít divný pocit, že je vše v pořádku a tak si řekl, že když teď je všechno v pohodě, tak se musí tedy zákonitě něco posrat. No a no posralo. A zase jsme se plácali v tom samém kruhu v těch samých sračkách.

Díky tomuto začarovanému kruhu jste se vlastně přesvědčili, že to, na co myslíte, se vám opravdu stane. Když v době štěstěny myslíte na to, jak se něco pokazí, tak se to pokazí. Proč? Protože jste to sami k sobě přitáhli. Jak? Tím, že jste na to mysleli a začali se toho bát. Jakmile jste se toho báli, tak jste nevědomky vysílali negativní energii všude kolem a ta se vám s chutí a velkou grácií vrátila zpět. Není lehké v dobách smůly transformovat myšlení a myslet na něco pozitivního. Ono je totiž velice jednoduché všechno vzdát, vysrat se na všechno a nechat smutek, depku a celý svět s náma jednoduše vyjebat. Přitom otočit toto všechno není zas tak složité, stačí opravdu jen myšlenka nebo dvě.

 

„Pouze vy jste autory vlastního života a vlastních představ“

 

Pusťte si každý den nějaký oblíbený videoklip, kde jsou šťastní lidé a pozitivní hudba, něco, co vás prostě i v těch nešťastných chvílích rozveselí a přiměje vás myslet na lepší věci. Představujte si, že vy jste ten šťastný člověk ve videoklipu, představujte si jak máte peníze, jak cestujete, jak si užíváte. Ponořte se do těchto myšlenek alespoň na půl hodiny denně. Přestaňte si říkat, že se všechno sere, jednoduše si to prostě neříkejte a ani to nerozebírejte s ostatními. Skupinová negativní energie je ještě horší, než negativní energie jednotlivce. Proto se zkuste nad problémy trochu povznést a říkat si, bude dobře a u toho si sám sebe představovat v budoucnu tak, jací chceme být. Pouze vy jste autory vlastního života a vlastních představ.

 

2. Vysněte si sebe do skutečné podoby

Pokud jste dokázali se tak nějak dostat z toho začarovaného kruhu, jste na nejlepší cestě k tomu, aby jste byli velmi brzo šťastní. Není v tom háček, není v tom karma, není v tom nic jiného, než zase vaše myšlenky. Máte sny? Sněte! Začněte pomalu, ale sněte ve velkém. Nemusíte hned chtít privátní letadlo, ostrov v pacifiku a obrovskou vilu na Miami, nebo vlastně ano, musíte to chtít, ale do budoucna. Nemůžete si takto obrovské cíle nacpat na začátek vaší cesty a pak být za dva týdny zklamaní, že letadlo nikde a že lednice je prázdná. Musíte sami sebe přesvědčit a představit si, že všechno bude dobré a začít si plnit ty nejmenší sny a pokračovat k těm větším. Například se vám může líbit nový telefon, notebook, nebo třeba chcete jen knížku, parfém či luxusní večeři. Představujte si sami sebe, jak tu věc používáte, jak prožíváte vysněné zážitky. Jednoduše se utvrďte v tom, že to co chcete, to už vlastně máte a všechno probíhá. Ono to vlastně totiž už máte, jen musíte počkat, až vy k tomu dojdete. Vaše vysněné já na vás totiž čeká v budoucnosti a už se těší, až dorazíte. Blbost? I sám Albert Einstein řekl, že čas je relativní a vlastně neexistuje. Čas je pouze výmysl člověka, který všemu potřebuje dát nějakou trvanlivost, délku a vše škatulkovat. Dejte svou energii do svých představ a tato energie se vám vrátí přesně s tím, co jste chtěli.

 

3. Buďte vděční a ochotní

Pokud chcete svých snů dosáhnout co nejrychleji, musíte transformovat své myšlení a osobnost. Základní věc, kterou byste měli do souboru svých vlastností zařadit, je určitě vděčnost a ochota. Pokud si začnete vážit toho, co máte, tak jste na skvělé cestě k opravdovému štěstí. Uvědomíte si, co doopravy vlastně máte a za co můžete být vděční. Není to ale jen o vděčnosti k tomu, co už máte, ale i o vděčnosti a ochotě k druhým. Pokud vám někdo za něco poděkuje, neodpovídejte „není zač“, nýbrž „rádo se stalo“ nebo „bylo mi potěšením“. Proč? Pokud tedy není zač, tak jste nic neudělali a není tedy důvod získat vydanou pozitivní energii zpět. Kdežto když vám bylo potěšením někomu pomoci, něco pro někoho udělat, tak tato vydaná pozitivní energie se k vám zpět vrátí a vy budete tedy pořád pozitivně neladění. To souvisí i s tím, že za všechno děkujte. Děkujte i za maličkosti a možná i hlouposti, jelikož slovo „děkuji“ má velmi pozitivní energii, která se vám bude vracet.

Musíte být ochotní pro svůj sen něco udělat. Ani vesmír nefunguje tak, že by vám vše dal absolutně zdarma. Musíte být ochotni pro to udělat co nejvíce, snažit se, snít a být poctivý. Možná to zní tak, že musíte opravdu trvdě, ale hodně tvrdě makat. Není to tak. Musíte tomu jít na proti. Pokud vidíte, že třeba v práci je nějaká věc, kterou měl někdo udělat a neudělal a vy máte tu možnost jí udělat, tak jí udělejte. Tato energie se vám vrátí, ochota a snaha se zúročí a všechno co jste chtěli se vám v čase přiblíží.

 

4. Neúspěch neexistuje

Musíte si hlavně uvědomit, že když se vám něco nepovede, tak to není neúspěch. Prostě to tak je, je to nějaký výsledek vaší práce, snahy. Pokud se vám nepovedlo to, co jste chtěli, tak určitě najdete nějakou chybu v cestě za vaším cílem. Tuto chybu můžete jednoduše napravit tím, že to zkusíte přeci znovu. Není nikdo na světě, kdo by nedělal chyby. Neúspěch je pouze názor ostatních, ne váš. Pokud vám někdo řekne, že to, co děláte je špatně, je to špatně v jeho očích, ale nemusí to být špatně v těch vašich. Vy to můžete dělat jinak. On má svůj vlastní pohled, postup a hranici neúspěchu, vy máte jiný pohled. Vždy se doberete k nějakému výsledku a na tom se dá stavět. Stačí si ve své hlavě představit ten správný cíl, ten správný výsledek a jít za ním. Být ochotni pro něj něco udělat a být vděční za to, že ho dostaneme. Vysněte si to, představte si to a jděte za ním. Transformujte své myšlení a přestaňte být negativní a začnou se dít zázraky.