Kolo je odrazem svého majitele. Jak si přizpůsobit to své k dokonalosti?

Cyklistika je opravdu populární záležitostí, která přichází v pestré škále podob. S vaším bicyklem se můžete prohánět po vrcholcích horského terénu, na asfaltových cestách, provádět s ním parádní kousky na dráze či třeba závodit na speciálně upraveném okruhu. Každý si zkrátka najde to své. Ať tak, či onak, nikdy se neobejdete bez solidně zpracovaného prostředku. Jak začít?

Nic složitého

Nejdříve musíme poznamenat, že tuning na kolo nemusí být složitou záležitostí, již byste si museli vlastnoručně dělat doma. Ne všichni jsou totiž takoví manuálně zruční šikulové, aby zvládli všechny jednotlivé součásti vyměnit, upravit a špičkově namontovat. To samé platí i pro volbu špičkových dílů, s nimiž uděláte ze své konstrukce rychlejší, lehčí, pevnější, elegantnější a spolehlivější prostředek.

Dbejte na fakt, že se nejedná jen o samotný vzhled, ale alfou i omegou je především bezpečnost a funkce. Vynikající poměr mezi těmito kritérii vám nabídnou hlavně originální produkty Industry Nine. Ty jsou vytvořeny čistě na přání zákazníka, tudíž stoprocentně sedí jeho specifickému stylu jízdy i vkusu.

Kdo vám pomůže?

Nekonečné možnosti vám otevřou dveře do světa tvorby silničních, gravelových, XC, Enduro i fatbike bicyklů. Záleží čistě na vašich preferencích. Samozřejmostí je spolupráce s ověřenými odborníky, kteří se na danou činnost specializují.

V naší zemi stojí za zmínku především experti z obchodu Bicykly.cz, již se ve svém odvětví pohybují už pěknou řadu let. V současné době se zaměřují na zakázkové přestavby s použitím těch nejlepších dostupných dílů. Podívejte se na stránky jejich e-shopu pod výše vloženými odkazy nebo navštivte kamennou prodejnu v Ostravě. Dočkáte se příjemné zákaznické péče, poradenství i finální realizace vašeho vlastního parťáka na cesty.