Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/60810/virtual/www/domains/workbitch.cz/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/web/virtuals/60810/virtual/www/domains/workbitch.cz/wp-includes/plugin.php on line 601
Dárek od WorkBitch! Workout trénink v hodnotě 199$ pro čtenáře WorkBitch zdarma! | WorkBitch!

Fitness

Dárek od WorkBitch! Workout trénink v hodnotě 199$ pro čtenáře WorkBitch zdarma!

By  | 

Máme vás rádi a proto jsme si pro vás připravili menší dárek. Připravili jsme pro vás akci, kde dostanete skvělý domácí trénink v hodnotě 199$ absolutně zdarma! Tento trénink je skvělý v tom, že obsahuje 5 složek jako je cardio trénink, silový trénink atd. Navíc k němu nepotřebujete téměř žádnýnáčiní! Můžete jej dělat doma a nemusíte nikam chodit!

Tímto tréninkovým kurzem vás provede zkušený fitness trenér Todd McCollough, který je i bývalým hráčem amerického fotbalu. Momentálně je to jeden z nejlepších trenérů ve vyhlášeném TMAC fitness v Kalifornii!

Todd Mccolough

http://tmacfitness.com

Jak na to

Na fitness kurzy se můžete registrovat zde: http://stackskills.com/course/todd-mccollough-workouts/

Pro slevu použijte náš slevový kupón: TMAC2014

Slevový kupón použijete tak, že kliknete na Redeem Coupon, vložíte kód kupónu a dáte Apply. Nyní se zaregistrujete a můžete makat!

Podpořte tento článek, uděláte autorovi radost :)